136. den (Poslední den)

30. června 2018 v 10:48 |  Den za dnem
Poslední den na Taiwanu :'(

Na poslední den jsem si nechala procházku a focení kampusu NCCU. I přes hrozné vedro jsem zdárně vyšla na horní část kampusu (zpocená aš za ušima...Lucka na mě počkala v klimatizovaném I-Housu). Taky jsme si musely dát náš oblíbený čajík, bo u nás ho mít nebudeme. :(

Kampus NCCU je rozdělen na dvě části (dolní a horní. Dělítkem je řeka/most a celkem se tu nachází přes 30 budov. Naštěstí jsou všude ukazatele a na začátku jsme dostaly i mapku. Až na to, že na horní kampus musíte vyjít kopec, což je paráda v čtyřiceti-stupňovém vedru, a až na to že některé budovy jsou celkem okopané a smrdí jak zaplísněný sklep (viz tři hodiny dlouhý ekonomický předmět v Hlavní budově), tak je to tu fajne. ;)

BaleníDragon Tea <3Banány na celý den :D


Od I-Housu ke škole... supermerket Jasons (2 minuty od I-Housu)
Kampus Tour >.<
Knihovna

Menza


Ekonomická budova (College of Commerce)


Cesta na horní část kampusu (taky tam jezdí minibus za dolar, ale nikdy jsme neměly potřebu jím jet....navíc tam vždy byla dlouhá fronta)


Kolem řeky k mostu


Hlavní budova (později se bude opakovat víckrát)

Horní kampus


Jazyková budova (College of Foreign Languages)Budova Historie (College of History)Mezinárodní budova (International Building)


Kulturní centrum (Art & Culture Center)Cesta z vrchu dolů (nazpět do dolního kampusu)Hlavní budovaHřiště před Hlavní budovouSportovní centrum (vlevo)Administrační budova (Administration building)


Hlavní budova (po milionté)


Jeden ze dvou vedlejších východů z kampusu (celkem 3 brány/vchody/východy)


Nějaké další budovy, které jsme k našemu životu vůbec nepotřebovaly...
Konec procházky po skvělém školním kampusu :) Mimochodem v několika budovách jsou k nalezení miniobchůdky jako například Hi-Life v Ekonomické budově...taky tady častěji narazíte na turecký záchod, neboť školní budovy jsou hodně staré, ale tak nám už to tady přijde normální... :D Ale bude nám po něm smutno. :'(


PS: Něco jako poslední večeře - Hot Pot (tentokrát s jehněčím masíčkem) plus asi 3 piva (dvě normální a jedno mangové). B-)Tajfunové zprávy :D ...mine nás (juchů)!

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Galerie obrázků<----------------------Kam dál?---------------------->
Všechny články
Eliška Bahrová