122. den

15. června 2018 v 15:11 |  Den za dnem

Během tohoto týdne navštívil naši univerzitu nynější poradce Andreje Babiše. Přednáška pana Svobody byla překvapivě velmi zajímavá.



Čím víc v Ásii na jih, tím více přátelštější a otevřenější lidi.. (s Raymondem z Malajsie) ^.^



Univerzitní trika :P



Korejský BIBIMBAP za 160 dolarů s přílohama (řasa, kimchi, klíčky, nějaké rybí knedlíky a miso - vývar z řasy) v ceně :)

* Mimochodem jako obvykle trocha komplikací bo - jsme šly do korejské restaurace, kterou mi doporučila moje buddy, ale jak jsme tam dojely, tak tam byl lísteček se vzkazem, že je zavřeno kvůli kdoví čemu. Samozřejmě ani jedna z nás neměla data v mobilu, a tak jsme šly jakoby zpět domů...já zklamaná, že jsem chtěla zkusit něco nového, co si nejspíš v Česku dát nemůžu. Naštěstí jak jsme tak šly a uvažovaly, kam teda zajdeme místo toho na jídlo, tak jsem zahlédla obrázek onoho jídla (bibimbapu) a bylo vymalováno. Rukama nohama jsme si objednaly (troška nepochopení ze strany obsluhy, která vůbec nemluvila anglicky, tam byla, bo nám donesli 3 namísto 2 porcí). I když chuťově mi jídlo moc nesedlo (to jejich rybo-kyselé a pálivé je fakt zvláštní kombinace), tak způsob stolování se všemi těmi přílohami byl fajný zážitek. :)


Bibimbap = rýže (naspod) s masem, mrkví, řasou, vajíčkem, kimchi a červenou pálivou sladkokyselou omáčkou v litinové misce



 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Galerie obrázků<----------------------Kam dál?---------------------->
Všechny články
Eliška Bahrová