81. a 82. den (Europe Fair)

6. května 2018 v 19:36 |  Den za dnem
Europe Fair 2018

V sobotu jsme vypomáhaly na Evropském Veletrhu od jedenácti do devíti večer. :) Vedro na omdlení, ale spousa zážitků. :D V neděli jsme se už jen za nimi přišly podívat.

Sobota

Před jedenáctou bylo v centru celkem prázdno.


Český a Slovenský stánek byly letos na počest stého výročí založení Československa spojené. Česká strana byla pod vedením České Kanceláře Taipei (ledové kafe od nich bodlo).


Místo českého piva jsme pily Filipínské (třetinka za 50 TWD...díky Ondro a Aleno) :) Z řad taiwanských dobrovolníků k nám přišla Connie, se kterou jsme si to tam vážně moc užily. (i přes to vedro a občasná individua) :D


Každá Evropská země mající vlastní stánek na tomto veletrhu rozdávala za jimi vybranou aktivitu razítko do průkazu, za který se pak rozdávaly různé odměny. My jsme razítko dávali za zodpovězení jedné otázky o Česku (jmenovitě třeba české vynálezy, skladatele, spisovatele, atd.). Na stole byly obrázky s nápovědou. Hodně lidí pak bylo překvapeno z vynálezu kontaktních čoček a kostkového cukru nebo z původu slova ROBOT). Mimo rozdávání rauítek jsme si i povídaly s lidmi co v Česku už byli nebo tam se tam chystají (rozdaly jsme pár rad a tipů).


Masaryk a Štefánik :PVtipné momenty dne → hešteg_that_guy (Dvořák), koala (koruna) a Jagger (Jágr) :D


Po zavření stánku (plachtu jsme opravdu zadělaly jak nejlépe jsme mohly :D) jsme se zastavily do Forever 21 (v obchodě původem z USA jsem si koupila typicky asijský kousek - kardigan ve stylu kimona).

Neděle


Druhý den jsme se zastavily k na veletrh až k večeru. Mraky lidí a stejné vedro.


Fotka z Rakouského stánku (Lucka za všechny razírka dostala gumové medvídky)

Ve společném stánku byla i hokejová branka, dresy a hole. :D Fotka popisující výsledek hokejového zápasu (na který jsme se tady dívaly až do půl páté ráno, aneb pitomý časový posun).Večer jsme ještě navštívily Shilin market → čačky na mobil a visačka na kufr.


PS: Zkouška Korejských sýrových nudlí...první extrémě pálivé (ukápla mi i slza, a to jen z poloviční dávky omáčky) a druhé naprosto dokonalé (snesitelně pálivé). Ty druhé jsem hned zařadila do svého jídelníčku...tři dny stejná večeře (poprvé jsem si k tomu koupila vajíčko natvrdo). :D


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Galerie obrázků<----------------------Kam dál?---------------------->
Všechny články
Eliška Bahrová